Advantage Kredi Kartı ve Özellikleri

Advantage kredi kartı ile ayrıcalıkların dünyası sizleri bekliyor. Hem alışveriş hem de tatillerinizin farkını HSBC Advantage kredi kartı ile yaşayın, yapacağınız her harcamada para  ve size özel indirimler kazanın! HSBC kredi kartları arasından sizin için en uygun olan karta başvuru yapabilir, yapacağınız harcama türleri için özelleşmiş bir kredi kartı kullanmanın avantajını yaşayabilirsiniz! Uçuş millerinden, mobilyaya, giyim sektöründen market alışverişine kadar her yerde ayrıcalıklar sizleri bekliyor.

Fix Card kredi kartı bilgileri yazımızdadır.

Advantage Kredi Kartına Hangi Markalardan Avantajlar Var?

Advantage kredi kartına avantajlı markalar arasında:

  • Beymen,
  • Bosch,
  • Vakko,
  • Sketchers,
  • Siemens ve çok daha fazlası yer alıyor.

Hem de marka fark etmeksizin tek seferde yapacağınız 100 TL alışveriş ve üzerinde 150 TL’ye varan nakit puan kazanıyorsunuz. Advantage kredi kartı sahipleri yapacakları her alışverişte kazançlı çıkıyor! Üstelik bankanın anlaşmalı olduğu geniş mağaza zinciri her yerden alışveriş yapılmasını mümkün kılıyor.

Advantage Kredi Kartına Özel Cemile Kampanyası

Advantage kredi kartına cemile kampanyası ile ev tekstiline dair ne varsa bulabileceksiniz. Taç ve Soley gibi sektörün ileri gelen markalarında hem 150 TL’ye varan nakit puan kazanabilir, hem de yapacağınız alışverişlerde artı 2 taksit ekletebilirsiniz. Dilerseniz taksit erteleme özelliği ile, ödemesi gelen bir taksiti 1 aya kadar erteleyebilirsiniz. Advantage kart ile ödemelerinizi yaparken asla zorlanmayacaksınız.

Advantage Kredi Kartına Özel Tekstil Sektör Kampanyası

Advantage kredi kartına tekstil kampanyası sayesinde anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde taksit ten faydalanabileceksiniz. Mağazada geçerli olan taksit sayısından artı 2 daha fazla taksit yaparak, geri ödemelerinizi daha kolay gerçekleştirebileceksiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için alışveriş tutarının 200 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Kampanya vakko, Tommy Hilfiger, Sport Point, Skechers gibi dünyanın ileri gelen tekstil markalarında geçerlidir.

Bonus kredi kartı özelliklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Advantage Kredi Kartına 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Nakit Puan Hediye!

Advantage kredi kartına nakit puan hediyesi sayesinde bir yandan para harcarken diğer yandan kazanmış olursunuz. Farklı günlerde yapacağınız her ikindi 100 TL harcamanız için 10 TL ve toplam 150 TL nakit puan sahibi olacaksınız. Kampanyadan faydalanmak için kampanyaya katılım göstermek gerekiyor. Bunun için telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin. Kazan yazdıktan sonra boşluk bırakın. Hediye yazın ve mesajı 4477’ye SMS olarak gönderin. Her ücretlendirme kendi tarifesi üzerinden yapılacaktır. Kampanyaya katılan kişilerin Advantage kredi kartı sahibi olmaları zorunludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir