Akbank Kredileri ve Faiz Oranları

Akbank kredileri paraya ihtiyaç duymanız halinde yardımınıza koşacak! Eğitim taksitlerini ödemekte zorlanmaya başladıysanız, siz de arkadaşlarınız ile birlikte tatile gitmek istiyorsanız, Akbank kredisi kullanmak için başvurunuzu yapın! Kredi kullanmadan önce kredi notunuzun hangi aralıkta yer aldığını kontrol etmenizde fayda var. Düşük kredi notuna sahip müşterilerin kredi kullanmadan önce notlarını yükseltmeleri önerilmektedir.,

Ayrıca Ziraat Bankası kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Özel Akbank İhtiyaç Kredisi Sizleri Bekliyor

İhtiyacınıza özel Akbank kredileri ile ihtiyaçlarınızı giderirken bütçenizi zorlamak zorunda değilsiniz. Zaman kayıp etmeden krediye başvuru yapmanız halinde, hayallerinizi gerçekleştirmek için bir adım daha atmış olacaksınız. Hem de krediyi anında kullanmanıza rağmen kredi geri ödemesini 3 ay sonrasında yaparsınız. Kredi başvurusu yapmak için Akbank internet sitesini kullanabilir ya da Akbank Direk ile başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Akbank müşterisi olmayan kişiler ise kredimakbankta.com linki üzerinden başvurularını iletebilirler.

İhtiyaçlarınıza Özel Akbank İhtiyaç Kredisi Kullanım Detayları Nelerdir?

İhtiyacınıza özel Akbank kredileri kullanım detayları şu şekilde sıralanabilir:

  • Erteleme özelliğinden faydalanmanız halinde, vade süresi erteleme ile beraber en çok 60 ay olabilir. 60 ay vadeli kredi kullanmanız halinde, kredi erteleme özelliğinden faydalanmanız mümkün değildir.
  • Başvuru yaparken başvuru evraklarının eksiksiz şekilde beyan edilmesi gerekir.
  • 3 ay ertelemeli kredi kullanmak için kişilerin kredi notunun riskli aralıkta yer almaması gerekir.
  • İlk ödeme en çok 92 gün boyunca ertelenebilir.

İhtiyaçlarınıza Özel Akbank İhtiyaç Kredisi Limiti Ne Kadar?

İhtiyacınıza özel Akbank kredilerinde kullanım limiti müşteri bazında belirlenir. Ne kadar kredi kullanabileceğinizi bankadan öğrenebilirsiniz. Banka şubelerine gitmeden ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenmek için hızlı kredi başvuru formuna gelin. Formda sizden istenilen TC kimlik no, cep tel no bilgilerini girdikten sonra ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu yazın. Son olarak hemen başvur linkine ı-tıklayın. Cevap anında telefonunuzda!

Yetim maaşına hangi bankalar kredi veriyor? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Özel Akbank İhtiyaç Kredisi Örnek Ödemesi Ne Kadar?

İhtiyacınıza özel Akbank kredilerinde örnek ödeme 3 bin TL için olduğu zaman, 12 ay vade yapmanız halinde faiz oranı yüzde 1,53 olacaktır. Kişilerden ayrıca 15 TL değerinde kredi tahsis ücreti talep edilir. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 280 TL’dir. Toplam yapılacak olan geri ödeme miktarı 3 bin 396 TL’dir. Toplam yıllık maliyet oranı yüzde 25’tir. Akbank kredisi 10 bin TL için ise 12 ay vade ile 930 TL aylık taksite sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir