Eğitim Kredisi Hangi Bankalar Veriyor?

Eğitim kredisi veren bankalar sayesinde okul taksitlerini ödemekte zorlandığınız anda destek alabilirsiniz. Eğitim kredisi hem kamu hem de özel bankalar tarafından verilmektedir. Kredi kullanabilmek için bütün bankalar farklı şartlarda bulunabilse de, genel olarak temelde aynı şartların sağlanması isteniyor. Kredi kullanmak isteyen kişinin her şeyden önce kredi notunun riskli aralıkta yer almaması gerekiyor. Adı kara listeye girmiş, yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymiş kişilerin de kredi kullanmaları mümkün olmuyor.

Borç kapatma kredisi veren bankalar yazımızdadır.

Ziraat Bankası ile Eğitim Kredisi Kullananlar Okul Ödemelerini Yapmakta Zorlanmıyorlar!

Ziraat Bankası eğitim kredisi kullanın hem okul, hem dersane hem de kurs gibi giderlerinizin tümünde arkanızda banka olsun! Hem de kredi geri ödemesini 60 ay vade ile yapabileceksiniz. Kredi kullanmak isteyen kişilerden şahsi ya da maddi teminat alınması gerekiyor. Ayrıca kişiler hayat sigortası ürününden de faydalanıyorlar. Eğer kursiyerlerin düzenli gelirleri varsa bu kişiler, yoksa da kursiyer velileri kredi geri ödemelerini yapabilirler. Başvurular yalnızca banka şubelerinden yapılacaktır.

Ziraat Bankası ile Eğitim Kredisi Başvurusu Yapmak için Hangi Belgelerin Beyan Edilmesi Gerekiyor?

Ziraat Bankası eğitim kredisi başvuru için beyan edilmesi gereken belgeler arasında:

  • Eğitime ilişkin belgeler,
  • Kimlik belgesi,
  • Kredi başvuru formu,
  • Şube tarafından istenilebilecek diğer belgeler,
  • Kişinin çalışma durumuna göre düzenlenmiş belge yer alır.

Müşteri durumuna göre ek belge istenmesi söz konusu olabilir.

Türkiye İş Bankası Eğitim Kredisi ile Giderlerinizi Rahatça Karşılayın

Türkiye İş Bankası eğitim kredisi kullanarak giderek artan eğitim masraflarına bir dur diyebilirsiniz. Hem okul hem de üniversite gibi harcamalar için İşbankası yanınızda! Kredi kullanmak isteyen kişilerin öğrenci belgesi ve öğrenci ücretini gösterir belge ile birlikte banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekiyor. Gerekmesi halinde banka, müşterilerinden kefil isteyebilir. Kefil olması halinde aynı evrakların kefiller için de tamamlanması şartı bulunuyor. İş Bankası’na gelin, eğitim masraflarını tek kalemde ödemenin keyfini çıkarın!

KOSGEB başvurusu nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Denizbank’tan 60 Aya Varan Vadeler ile Eğitim Kredisi Kampanyası!

Denizbank’tan eğitim kredisi sayesinde eğitim hayallerinizi ertelemek zorunda değilsiniz. Eğitim kredisi sayesinde harç ücretlerini kolay bir şekilde ödeyin. Hem de uygun faiz oranlarından faydalanın. Başvuru yapmak için ikametgah, kimlik belgesi ile öğrenci belgesi gerekiyor. Gerekli evraklar ile başvuru yapmak için banka şubelerini ziyaret etmelisiniz. Banka güncel faiz oranı yüzde 1,34 olduğu için geri ödeme yaparken bütçenizi zorlamayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir