Enpara Kredi Kartının Özellikleri

Enpara kredi kartı kullanan kişiler yıllık kart ücreti ya da herhangi bir aidat ödemiyorlar. Ömür boyu aidatsız kredi kartı kullanmak için Enpara başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredi kartı ile size sunulan limitler çerçevesinde alışveriş yapabilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilir, paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda nakit avans kullanabilirsiniz.

Eğitim kredisi bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı ile Ücretsiz Taksitlendirme Özelliğinden Faydalanabilirsiniz

Enpara kredi kartı ile ücretsiz taksitlendirme yapın, satın aldığınız ürün ya da hizmetin ödemesini yaparken zorlanmayın. QNB Fİnansbank ile üye olan bütün iş yerlerinde geçerli olan bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Her ay 3 harcama yaptığınız zaman toplamda 3 bin TL kadar taksitlendirme yaparsınız. Bu işlemlerin en güzel özelliği taksitlendirme işlemi için ayrıca bir para ödemenize gerek olmayışıdır.

Enpara Kredi Kartı Sahipleri Avantajlı Kampanyalardan Faydalanıyor!

Enpara kredi kartı ile kampanyalardan yararlanmak istemez misiniz? Kampanyalardan bir tanesi, otomatik fatura ödeme talimatıdır. Bu talimatı veren kişiler anında Spotify ya da Netflix’de geçerli yüzde 50 indirimden faydalanıyorlar. Bunun dışında en para kullanıcıları, birikim hesaplarına yıl sonuna kadar yüzde 1 ek faiz ekliyorlar. Kredi kartını kullananlar ayrıca karakter dükkanı üzerinden yapacakları alışverişlerde anında yüzde 15 indirim sahibi oluyorlar.

Enpara Kredi Kartı Sahipleri İnternet Üzerinden Güvenle Alışveriş Yapabiliyorlar!

Enpara kredi kartı ile internetten güvenli yoldan alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu özelliği kullanmak için sanal kart sahibi olmanız gerekmiyor. Çünkü en paranın kredi kartına bağlı bir limit uygulaması bulunuyor. Bu aylık alışveriş limitinin üzerine çıkılmıyor. Siz ana kartınızın limitleri dahilinde alışveriş limitine sınırlama getirebiliyorsunuz. Kredi kartınızı kullanarak bu limiti aşmak istediğiniz zaman işlem onay vermeyecektir. Yinede limit artırmak istiyorum derseniz ayarlar sekmesinden limit artımını yapabilirsiniz. Eğer internetten alışveriş yapmak istiyorum derseniz de limiti tamamen kapatabilirsiniz.

Dükkan açmak için KOSGEB desteğini inceleyebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Sahipleri Nakit Avans Çekebiliyor mu?

Enpara kredi kartı ile nakit avans çekmek mümkündür. Günün hangi saati olduğu fark etmeksizin banka ATM’leri aracılığı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem de yalnızca yurt içinde bulunan ATM’lerden değil, yurt dışında bulunan ATM’lerden de çekim yaparak para ihtiyacınızı karşılarsınız. Nakit avans işlemi için ücret ödersiniz. İşlem ücreti içine hm KKDF hem de faiz oranı eklenecektir. Ayrıca yüzde 15 oranında BSMV vergisi de ödenmelidir. Kullandığınız nakit avans kredi kartınızı kullanarak belirttiğiniz tutar üzerinden (net tutar) geçecektir. Faizler ve diğer ücretler ise borç olarak yansır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir