Esnaf Kefalet Kredisi Güncel Faiz Oranları

Esnaf kefalet kredisi veren bankalar sayesinde hem esnaflar hem de sanatkarlar ihtiyaçları olan nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. Hem de sıfır faizli kredi türlerinden bile faydalanarak sıfır kuruş geri ödeme yapabilirsiniz! KOBİ’lere özel krediler ile işiniz için gerekli olan harcamaları yaparken zorlanmak zorunda değilsiniz. Bütçenize özel hazırlanmış ödeme planı ile esnaf kredilerinden faydalanın, iş yeri için yapacağınız harcamaları düşünmek zorunda değilsiniz!

Akbank kredileri ve faiz oranlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Halkbank KOBİ’den Esnaf Kefalet Kredisi Türleri Nelerdir?

Halkbank KOBİ’den Esnaf kefalet kredisi türleri arasında:

  • Sıfır faizli esnaf kredisi,
  • ESKKK kefaleti ile krediler,
  • Esnaf yatırım kredileri,
  • SKKK kefaleti olmadan krediler yer alır.

Esnaf kefalet kredisi her türlü ihtiyaç için hazırlandığından, tam olarak ihtiyacınız için kredi kullanmak size çok iyi gelecek!

Halkbank KOBİ’den Esnaf Kefalet Kredisi Özellikleri Nelerdir?

Halkbank KOBİ’den Esnaf kefalet kredisi özellikleri başında kredinin azami 500 bin TL limitli olması geliyor. Kredi iş yeri satın alımına yönelik olarak kullanılmalıdır. Kredi vadesi 120 ay olabilir. Kişiler dilerseler aylık ya da 3 ayda bir ödeme seçeneklerinden faydalanabilir. Kişiler iş yeri satın alımında yapacakları harcamaların fatura edilmesi gerekmektedir.

Halkbank KOBİ’den Taşıt Edinmek İsteyenlere Özel Esnaf Kefalet Kredisi

Halkbank KOBİ’den taşıt almak isteyen kişiler için Esnaf kefalet kredisi seçeneği de bulunuyor. Kişiler en çok 500 bin TL değerinde kredi çekebiliyorlar. 84 aya kadar vade yapmak mümkündür. Kişiler ödeme güçlerine göre dilerseler aylık, dilerseler de 3 aylık ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler.

Ziraat Bankası kredisi kampanyasına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Halkbank KOBİ’den Taşıt Edinmek İsteyenlere Özel Esnaf Kefalet Kredisi ile Hangi Araçla Satın Alınabilir?

Halkbank KOBİ’den taşıt almak isteyen kişiler için Esnaf kefalet kredisi ile satın alınabilecek araç türleri arasında:

  • Kamyonet,
  • Otomobil,
  • Midibüs,
  • Kamyon,
  • Minibüs,
  • Otobüs yer alıyor.

Eğer kişiler kredi kullanmak isterlerse ilk önce almak istedikleri araca karar vermelidirler. Bu karar verilmeden önce dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi araçların yaşıdır. Çok yaşlı olan ikinci el araç alımlarında bankalar duruma sıcak bakmazlar. Kişilerin sıfır km ya da yaşı çok geçmemiş araçlara bakmaları daha iyi olur. Esnaf kefalet kredisi kullanmak isteyen kişilerin kredi kullanımlarına engel olacak durumları bulunmamalıdır. Kişilerin kredi notları banka için risk teşkil etmemelidir. Riskli aralıkta yer alan kredi notları için kişilerin bankaya ek teminat göstermesi gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir