Esnafa Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Esnafa kredi veren bankalar sayesinde hem esnaflar hem de sanatkarlar rahat bir nefes alabiliyorlar. Esnaflara özel kredi veren bankaların başında QNB Finansbank geliyor. Esnafa kredi kampanyasından faydalanmak isterseniz, bulunduğunuz yerden ön onay alabilirsiniz. Kredinizin ön başvurusunun onaylanması halinde, banka şubelerine gerekli evraklar ile giderek kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank esnaf kredileri ile yüksek miktarda, uygun faiz oranları ile kolay bir şekilde kredi kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz

Enpara kredi kartının özelliklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Esnaf Kredisine SMS Kullanarak Başvuru Yapmak İstiyorum

QNB Finansbank esnaf kredisi için SMS ile başvuru yapmak isterseniz önce KOBİ yazın ardından boşluk bırakın ve 12 haneli TC kimlik no bilginizi girin. Mesajı 2205’e gönderin. Başvurunuz için cevap en kısa sürede onaylandı ya da reddedildi şeklinde gelecektir.

QNB Finansbank Esnaf Kredisine Başvuru Yapmak için Hangi Evraklar Gerekiyor?

QNB Finansbank esnaf kredisine başvuru yapmak içi gerekli evraklar arasında:

  • Gelir belgesi,
  • TC kimlik no,
  • Kefile ilişkin belgeler,
  • Kredi başvuru formu yer alıyor.

Müşterinin durumuna göre banka ek belge talebinde bulunabiliyor. Eksik evrak olması halinde yapılan başvuru usulen reddediliyor.

QNB Finansbank Esnaf Kredisi ile Esnaflar Mutlu!

QNB Finansbank esnaf kredisi ile mutlu esnaflar görmek mümkündür. Esnaflar belli özellikleri karşılamaları şartı ile, en fazla 15 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kredi faiz oranı şu an yüzde 1,34 olsa da sizler başvuru yaptığınız sırada güncel faiz oranının kaç olduğunu gözden kaçırmayın. Eğer 15 bin TL limit benim için yetmez derseniz, bankaya ek kefil ya da teminat göstererek kredi limitini artırabilirsiniz. Kredi vadesi en çok 36 ay olabilir. Kredi taksiti ödemesinde zorlanan kişiler taksit erteleme özelliğinden faydalanabilirler. Erteleme ile birlikte kredi vadesinin  36 aydan fazla olamayacağını hatırlamakta fayda var.

Eğitim kredisi hangi bankalar veriyor? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi ile Esnaflar İhtiyaçlarını Zorlanmadan Karşılıyor

Denizbank esnaf kredisi sayesinde hangi sektörde olursanız olun, esnaf olmanız halinde, ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabileceksiniz. Bankanın kredi verdiği sektörler arasında:

  • Eczacılık sektörü,
  • Kırtasiye sektörü,
  • Mobilya sektörü,
  • Turizm sektörü,
  • Tarım sektörü ve çok daha fazlası yer alıyor.

Esnafa kredi kampanyasından faydalanmak isteyen esnafların yapması gereken tek şey ise, bu sektörde faaliyet gösterdiklerine dair resmi belgeler ile bankaya başvuru yapmak. Kredi kullanan kişiler bu sayede kredi geri ödemelerini 72 aya varan vadeler ile yaparlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir