Ev Hanımlarına Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Ev hanımlarına kredi veren bankalar sayesinde gelir gösteremeyen ev hanımları da kredi kullanabilecekler! Bankalar kredi çekmek isteyen kişilerden ilk olarak gelir belgesi isterler. Bu nedenle de ev hanımı olanlar bankalardan kredi çekmekte zorlanırlar. Ev hanımlarına kredi kampanyaları sayesinde bu devir sona erdi. Ev hanımları ile birlikte, uygun koşulların sağlanması halinde gelir belgesi gösteremeyen öğrencilerin de kredi çekmeleri mümkün olacak.

Yetim maaşına hangi bankalar kredi veriyor? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Desteği Sunan Banka İsimleri Nelerdir?

Ev hanımlarına kredi veren bankaların isimleri arasında:

  • ING Bankası,
  • İş Bankası,
  • N Kolay,
  • CEPTE TEB,
  • Akbank,
  • Yapı Kredi yer alıyor.

E kredi veren bankalara başvuru yaparken gelir belgesi de dahil olmak üzere hiçbir ek belge gösterilmesine gerek kalmıyor.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu ile Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kullanabilirsiniz

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi ile 60 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanmaya ne dersiniz? Hem de uygun faiz oranları olduğu için kredi geri ödemesi yaparken zorlanmanız söz konusu olmaz. Kişiler başvurularını yalnızca kendilerine en yakın banka şubelerinden gerçekleştirebileceklerdir. Gelir belgesi istenmese de kişilerin vatandaşlık belgesi bulunan bir kimlik belgesi ile başvuru yapmaları isteniyor. Kişilerin kamu haklarından mahrum olmaları, daha önceden yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymiş olmaları halinde ise kredi kullanmaları mümkün olmuyor.

N Kolay’dan Kefilsiz, Belgesiz, Acil Kredi Fırsatları Sizleri Bekliyor!

N Kolay’dan ev hanımlarına kredi kullanmak çok kolay! İhtiyacınız olan para miktarını girin, sözleşmeyi onaylayın, paranız 5 dk içinde hesabınıza yatsın! Aktif Bank müşterisi olanlar N Kolay kredi avantajlarından anında faydalanabilirler. Böylece geri ödemesini ay ay yapar, lazım olan parayı ise anında kullanmaya başlarsınız. Başvuru yapan kişilerin adresine en kısa sürede N kolay kart gönderilir. Kişiler ayrıca kartın kampanya ve diğer avantajlarından da faydalanmış olurlar.

Ev ipotekli kredi veren bankalara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

N Kolay’dan Kefilsiz, Belgesiz, Acil Kredisini Nasıl Alabilirim?

N Kolay’dan ev hanımlarına kredi parasını almak için bir çok seçeneğiniz bulunuyor. Dilerseniz banka internet şubesinden hesabınıza giril yapın ve ücretsiz para transferi uygulamasından faydalanın. Dilerseniz Türkiye’de bulunan bütün PTT şubelerinden de e bir ücret ödemenize gerek kalmaksızın paranızı çekersiniz. Alışveriş yaparken bu parayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. N kolay kartınız adresinize teslim edildikten sonra, banka ATM’lerinin tümünden çekim ücreti ödemeniz karşılığında ev hanımlarına kredi  alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir