Garanti BBVA Kredileri ve Faiz Oranları

Garanti Bankası kredileri ile hayalini kurduğunuz tatile çıkabilir, istediğiniz son model cep telefonu satın alabilir, dilerseniz zorlanmadan zorunlu ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konuttan alışverişe, eğitimden sağlığa her alanda Garanti Bankası kredileri sizin yanınızda! Hem de uygun faiz oranları, kredi kullanımına özel ayrıcalıklar sizleri bekliyor!

Ev hanımlarına hangi bankalar kredi veriyor? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA’dan Kısa Süreli İhtiyaçlar için Avans Hesap

Garanti BBVA’dan kısa süreli ihtiyaçlar için kullanılabilecek avans hesap acil para ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılar. Hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabı olarak çalışır. TL cinsinden kullanılması mümkündür. Kredi kullanmak isteyen kişiler bu hizmetten faydalanmak için ek ücret ödemezler. Dilerseniz taksitli avans çekme özelliğinden faydalanarak borcunuzu küçük taksitlere bölebilir, bu sayede 12 aya varan vadeler ile geri ödeme gerçekleştirebilirsiniz!

Garanti BBVA’dan Kısa Süreli İhtiyaçlar için Avans Hesap Kullanım Detayları Nelerdir?

Garanti BBVA’dan kısa süreli ihtiyaçlar için kullanılabilecek avans hesap kullanım detayları başında müşteriler için sevindirici bir haber geliyor. Müşteriler diledikleri gün diledikleri saat bu özellikten faydalanarak alışverişlerini gerçekleştirebiliyorlar. Ay içinde kullandığınız kredi içi faiz bir sonraki ayda hesaptan otomatik olarak çekilecektir. Hesabınızda para olmaması halinde KMH limiti ahilinde istenilen tutarda yalnızca ihtiyaç duyduğunuz kadar kredi kullanabileceksiniz. Hesap eksi bakiyede olduğu zaman, para girişi olması halinde hesap otomatik olarak krediyi kapatacaktır.

Garanti BBVA’dan Kısa Süreli İhtiyaçlar için Avans Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA’dan kısa süreli ihtiyaçlar için kullanılabilecek avans hesap başvurusu internet bankacılık üzerinden gerçekleştirilecekse ilk önce başvurular kısmına gelin. Ardında kredi sekmesine tıklayın. Buradan kredi kısmına gelin. Son olarak avans hesap adımına geldiğinizde işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Dilerseniz banka şubelerini ziyaret ederek de başvuru işlemi tamamlanabilir.

Esnaf kefalet kredisi güncel faiz oranlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Garanti BBVA’dan Kısa Süreli İhtiyaçlar için Avans Hesap Başvurusu için Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Garanti BBVA’dan kısa süreli ihtiyaçlar için kullanılabilecek avans hesap başvuru belgeleri arasında:

  • Çiftçi iseniz çiftçi belgesi,
  • Sermaye ortakları için firma bilgileri,
  • Emekli iseniz emekli belgesi,
  • Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu,
  • Faiz geliri sahipleri için hesap cüzdanı,
  • Üzerinden vatandaşlık bilgisi bulunan nüfus cüzdanı yer alır.

Garanti Bankası kredi kullanımı için yapılan başvuru sırasında, banka, müşterilerin durumuna göre ek belge, kefil ya da teminat isteme hakkına sahiptir. Kefil gösterilecekse kişinin kefil özelliklerini taşıması gerekir. Teminatlar için ise en önemli özellik satılabilir olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir