Gelir Belgesiz İstemeden Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Gelir belgesi olmadan kredi kullanmak çoğu bankanın sıcak bakmadığı bir uygulamadır. Zira kredi kullanmak isteyen müşterilerden ilk istenilen belge gelir belgesi oluyor. Bu nedenle de ev hanımları ve öğrenciler gibi toplumun önemli bir kesimi, kredi kullanırken sıkıntı yaşıyorlar. Artık bu sıkıntıya son! Gelir belgesiz kredi sayesinde bankaya aylık bir gelir göstermeseniz bile, şartları sağlamanız halinde kredi kullanarak, ihtiyacınız olan parayı anında hesabınızda görebileceksiniz!

Ev ipotekli kredi veren bankaları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Gelir Belgesiz İstemeden Kredi Veren Bankaların İsimleri

Gelir belgesi olmadan kredi veren banka isimleri henüz çok fazla olmamakla beraber bu sayının ileriki senelerde artış göstermesi beklenmektedir. Bu bankalar arasında şimdilik:

  • CEPTETEB,
  • Akbank,
  • Enpara,
  • N Kolay Kredi yer alıyor.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kullanmak İsteyenler için: En Para Kredi!

En Para Kredi ile gelir belgesi olmadan kredi kullanmaya ne dersiniz? Hem de kredi geri ödemesini 60 aya varan vade ile yapabileceksiniz. Kredi üst limiti 30 bin TL olarak belirlenmiştir. Banka kredi başvurusu yapan kişilerden gelir belgesi gösterilmesini talep etmez. Kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin banka müşterisi olması gerekir. Krediden faydalanmak isteyen banka müşterisi olmayan kişiler, hemen adlarına hesap açtırabilirler.

Odeabank Nakit Hazır Kredisi, Gelir Belgesi Olmayan Kredi Çekmek İsteyenleri Bekliyor!

Odeabank gelir belgesi olmadan kredi kullanmak çok kolay. Kredi üst limiti en çok 35 bin Tl olabiliyor. Geri ödemeler ise en çok 60 ay içinde bitmelidir. Kredi kullanmak için başvuru yapmak isterseniz, size en yakın PTT şubesini ziyaret edebilirsiniz. PTT şubeleri dışında, internet de dahil olmak üzere yapılan diğer başvurular kabul olmuyor.

Esnafa hangi bankalar kredi veriyor? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

ING Bankası ile Gelir Belgesi Göstermeden de Kredi Kullanabilirsiniz

ING Bankası gelir göstermeden kredi kullanmak kulağa ne kadar cazip geliyor deği mi? Hem de 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma şansınız var! Bankanın kredi verirken tek şartı, kredi notunun riskli aralıkta yer almamasıdır. Kredi notu gelir belgesiz kredi veren bankaların en dikkat ettiği konularda bir tanesidir. Kredi notu düşük olan kişilere hiçbir banka sıcak bakmaz. Yalnızca bankalar değil, bazı finansal kuruluşlarda da kredi notunun önemi büyüktür. Ödemelerinizi aksatmazsanız, gecikme yapmazsanız ve düzenli ödeme alışkanlıklarına sahip olursanız kredi notunuz hakkında endişe etmeniz gerekmez. Kredi notunuzun kaç olduğunu öğrenmek için Findeks resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Ücretlendirme SMS başı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir