Halkbank Kredileri ve Faiz Oranları

Halkbank kredisi var, ödemelerde sıkıntı yaşamak yok! Konut kredisinden taşıt kredisine, eğitim kredisinden tüketici kredisine kadar bir çok Halkbank kredi türü sizlerle buluşmayı bekliyor. Bu kredi türlerinden faydalanmak isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları şartı aranıyor. 18 yaş altı kişilerin yapacakları başvurularda kişilerin yanlarında mutlaka velilerin de bulunması gerekiyor. Bununla sınırlı değil. Başvuru yapan kişilerin kredi kullanmalarına engel bir durum bulunmamalı. Kredi notunun düşük ve riskli aralıkta yer almasın kredi kullanımındaki en büyük sorun olarak kabul edilir.

Ayrıca Akbank kredilerini ve faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Halkbank Vefa Konut Kredisi ile Saygı ve Minnet Borcu Ödeniyor

Halkbank Vefa Konut Kredisi Türkiye’nin vefalı evlatları için özel olarak hazırlanmıştır. Gazilere ve şehit yakınlarına özel masrafsız konut kredisi sayesinde kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Kredi kullanmak isteyen kişilerin şehadet belgesi beyan etmesi gerekir. Gazilerin de fazi belgesini bankaya göstermeleri halinde kredi kullanabileceklerdir. En yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek, vefa konut kredisi için başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank Vefa Konut Kredisi Örnek Ödemesi Nasıl Olur?

Halkbank Vefa Konut Kredisi örnek ödemesi 100 bin TL için hesaplanmıştır. 100 bin TL değerinde kredi 180 ay vadelendirildiği zaman, ayda bi 192 TL kredi taksiti ödersiniz. Ayda faydalandığınız faiz oranı yüzde 0,99’dur. Üstelik kredi kullanımında bankaya ayrıca kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmez. Kredi kullananlar 800 TL değerinde ekspertiz ücreti ayrıca 155 TL ipotek tesis ücreti öderler. Kişilerin kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapması gerekir.

Halkbank Firma Katkılı Paylı Konut Kredisi Kampanyası

Halkbank firma katkı paylı konut kredisi kampanyası ile hem aktif çalışan konut üreticisi firmaları hem de bireysel müşteriler rahat bir nefes alıyorlar. Reel sektörün desteklenmesi amacı ile oluşturulan bu kampanyada müşteriler yüzde 0,79 faiz oranından faydalanırlar. Bütün gerçek kişiler krediden faydalanmak için başvuru yapabilirler. Kredi İzmir, Ankara ve İstanbul’da anlaşma yapılan firmalar aracılığı ile kullanılabilir.

Esnafa hangi bankalar kredi veriyor? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi ile Bütçenize Uygun Ödeme Seçenekleri Sizleri Bekliyor!

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi sayesinde ev sahibi olurken bütçenizi zorlamazsınız. Taksit ödemelerinizi bütçenizin durumuna göre ister aylık taksit Halide isterseniz de kendi belirleyeceğiniz tutarda gerçekleştirebilirsiniz. İlk taksitinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Bahsi geçen Halkbank kredi kampanyasına başvurular yalnızca banka en yakın şubeleri aracılığı ile yapılabilir. Bunun dışında yapılan diğer kanallara başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir