Ticari Kredi Hangi Bankalar Veriyor?

Ticari kredi desteği sunan bankalar ile işinizi kurarken, işiniz için harcama yaparken, ham madde temin ederken ya da araç gereç satın alırken zorlanmayacaksınız. Ticari krediler kamu ve özel bankalar aracılığı ile müşterilere sunulur. Kişiler kredi kullandıkları zaman anında ihtiyaç duydukları paranın sahibi olmakla birlikte, geri ödemelerini ise taksit taksit küçük miktarlar halinde yaparlar.

Ziraat Bankası kredi kampanyasını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ticari Kredi Desteği Sunan Bankalar Hangileridir?

Ticari kredi desteği sunan banka isimleri arasında:

  • TEB Esnafa Kolay Kredi,
  • Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi,
  • Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketi,
  • Akbank Kolay Esnaf Destek Kredisi ve çok daha fazlası yer alır.

Bu bankalar kolay ticari kredi desteği sunmaları ile bilinirler.

Garanti Bankası Esnafa Özel Ticari Kredi ile Destek Yanı Başınızda!

Garanti Bankası Esnafa Özel Ticari Kredi 2019 senesinde verilmeye başlanmıştır. Hem kendi işinin patronu olanlar hem de sanatkar ve esnaflar bu kredi türünden faydalanabiliyorlar. Hem de kişiler 24 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak geri ödeme yaparlar. Tahsilat ve ödemeleriniz varsa, ödeme yükü ağır gelmeye başladıysa bu kredi türü size göre.

Halkbank Kolay Esnaf Destek Kredisi ile Esnaflar Çok Mutlu!

Halkbank Kolay Esnaf Destek Kredisi sıfır faizle kredi vermesi açısında en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Kredi kullanan kişiler yılda yüzde 4 gibi düşük bir faiz oranından faydalanarak kredi çekebilirler. Hem de ESKK kefaleti gösterilmesine gerek yok. Kredi üst limiti en çok 150 bin TL olabilir. İşletme ihtiyaçlarının tümünün giderilmesine yöneliktir.

Ayrıca Akbank kredi bilgilerine bakabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketine Başvuru Yapın, İşinizi Kolayca Yapın!

Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketi ile işi kolayca yapmak istemez misiniz? En çok 36 ay vade ile verilen bu kredi türünde, yüzde 2,66 oranında faizden faydalanırsız. Paket dahilinde sezona destek kredisi, makine donanım kredisi gibi içerikler bulunuyor. 40 bin TL üst limite kadar ticari kredi kullanımına izin veriliyor. Ek limit belirlemek isteyen kişiler bankaya teminat göstererek limit artırımı yoluna gidebiliyorlar. Başvuru yapmak isterseniz Taksitli Ticari Kredi yazın ardından gelir miktarınızı yazın mesajı 4411’e gönderin. Ücretlendirme tarifeniz üzerinden bir SMS için yapılacaktır. İnternet üzerinden de başvurular alınmaktadır. Başvuru için bankanın resmi internet sitesine girdiğinizden emin olmanızda fayda var. Resmi sitelerde link kısmında anahtar sembolü görülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir