Vakıfbank Kredileri ve Faiz Oranları

Vakıfbank kredileri kullandığınız zaman ihtiyaçlarınızı çözümsüz bırakmazsınız. Vakıfbank kredisi kullandığınız zaman evlilikten, tatile, mobilya alışverişinden eğitim giderlerine kadar her alanda kredi kullanabilirsiniz. İhtiyacınızın ne olduğunu biliyorsanız, ihtiyacınıza yönelik kredi paketini seçerek, kredi başvurusu yapın, ihtiyaçlarınızı anında gidermenin keyfini yaşayın! Bankanın uygun faiz oranları sayesinde geri ödemelerde zorlanmayacaksınız.

Ayrıca Garanti BBVA kredi bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Bireysel İş Yeri Kredisi ile Hayalinizdeki İşi Kurun!

Vakıfbank Bireysel Kredisi kullandığınız zaman dükkan, mağaza, gayrimenkul, börü ya da muayenehane sahibi olabilirsiniz. Gayrimenkul satın almanın ve kiralamanın zor olduğu bu dönemde, bireysel iş yeri kredisi ile rahat bir nefes alacaksınız. Krediyi kullanmak isteyen kişilerin istihbaharatının olumlu olması gerekir. Mutlaka düzenli ve yeterli miktarda gelir olması gerekir. Ayrıca kredi kullanan kişi üzerine hayat sigortası yapılır. Bununla birlikte ticari paket sigortasından da faydalanmak gerekir. Kredi limiti ekspertiz değerlendirmesi sonrasında belli olur. Bu değerlendirmenin yüzde 75’ine kadar limit verilir.

Vakıfbank Bireysel İş Yeri Kredisi Başvurusu Yapmak İsteyenler için Gerekli Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Vakıfbank Bireysel Kredisi başvurusu için gereken belgeler arasında:

  • Ekspertiz raporu,
  • Yapı kullanım izin belgesi,
  • Nüfus cüzdanı,
  • Kat mülkiyeti ya da kat irtifakı tapusu fotokopisi,
  • İkametgah belgesi yer alır.

Vakıfbank Otomobil Rehni Karşılığında Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank otomobil rehnine karşılık taksitli ihtiyaç kredisi kullanın, ihtiyaçlarınızı rahat rahat giderin! 48 aya varan vade seçenekleri ile bu kredi türünden faydalanabilirsiniz. Kredi limiti en çok otomobil marka tip ve yılına göre belirlenecek olup, yüzde 50 kadar olabilir. Kredi kullanan kişilerin kasko sigortası banka tarafından yapılır. Ayrıca kredi vadesi boyunca hayat sigortası yaptırılması zorunludur.

Diğer banka Halkbank kredileri hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Vakıfbank 0 km Taşıt Kredileri ile Dilediğiniz Aracın Sahibi Olun

Vakıfbank 0 km taşıt kredisi ile cazip oranlardan taşıt kredisi kullanabileceksiniz. Hayallerinizi süsleyen aracın sahibi olmak için çok beklemediniz mi? Hayallerinize kavuşmak için Vakıfbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli! Kredi kullanmak isteyen kişiler için banka tarafından hayat sigortası yaptırılacaktır. Kişiler dilerseler, ödeme durumlarına göre 3 aylık dönemlerde taksit ödeyebilir. Dilerseler değişken taksit miktarları belirlenerek artan ya da azalan taksitli ödeme seçeneği tercih edilebilir. Vakıfbank kredisinin sahip olduğu bu esnek geri ödeme seçenekleri sayesinde kredi kullandığınızı bile fark etmeden, düşük taksit ödemeleri yaparak en kısa sürede istediğiniz araç sahibi olmanın keyfini çıkarmaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir