Vatan Bilgisayar Alışveriş Kredisi

Vatan Bilgisayar kredili alışveriş yaparak hayalinizdeki elektronik eşyayı taksitle satın alabilirsiniz. Telefon modelinizi mi yükseltmek istiyorsunuz? Yeni bir bilgisayara mı ihtiyacınız var? Evinizin mutfağı için elektronik eşya mı almanız gerekiyor? O halde alışverişinizi taksitli yaparak bu isteklerinizi yerine getirmek için Vatan Bilgisayar’a gelin!

Eğitim kredisi hangi bankalar veriyor? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Alışveriş Kredisi ile Avantajlı Alışveriş Yapın

Fibabanka  ile Vatan Bilgisayar kredili alışveriş yaparak bütçeyi zorlamadan elektronik elektrik ürünleri satın almayı kim istemez ki? Fibabanka Vatan Bilgisayar mağazalarının herhangi bir şubesinden yapılan alışverişler için sizin yanınızda. Bu sayede elektronik alışverişler daha ekonomik, daha hızlı ve daha kolay oluyor! Fibabanka kredisi ile dilerseniz 6, dilerseniz 10,dilerseniz de 12 ay taksitli kredi kullanabileceksiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka  ile Vatan Bilgisayar kredili alışveriş için başvuru yapmak isterseniz banka şubelerine bile gitmenize gerek yok. Yalnızca bulunduğunuz yerden SMS atarak saniyeler içinde başvuru işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Bunun için telefonlarınızın SMS kısmına geldikten sonra VATAN yazın, boşluk bırakın ve TC kimlik no girin. Ardından mesajı 3422’ye gönderin. SMS onay alması halinde size en yakın olan Vatan Bilgisayar şubesini ziyaret edin. Dilediğiniz ürünü taksitli olarak satın alabilirsiniz, siz sadece almak istediğiniz ürünü seçseniz yeter!

Fibabanka Vatan Bilgisayar Alışveriş Kredisi Taksit Ödemelerini Nasıl Yapabilirim?

Fibabanka  ile Vatan Bilgisayar kredili alışveriş için taksit ödemesi yapmak isterseniz, bütün banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz mobil ve internet bankacılığı kanallarını kullanarak da geri ödeme yapabiliriniz. Bankanızda yer alan kredi hesabına transfer yöntemi ile de ödemeler hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bilgisayar ve tablet alımları için taksit miktarı 6 ay ile sınırlıdır.

Esnafa kredi veren bankaları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Alışveriş Kredisinde Taksit Süreleri Ne Kadar?

Fibabanka  ile Vatan Bilgisayar kredili alışverişte yapılan taksit süreleri alımını yaptığınız ürüne göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca alınmak istenilen ürün fiyatı da belirleyici bir rol oynuyor. 3 bin 500 TL’ye kadar olan 12 ay taksitli seçeneklerinden faydalanmak isterseniz Vatan Bilgisayar cep telefonlarına göz atmanız gerekiyor. Zira bilgisayar ve tablet alımları için taksit ödemelerinin 6 ayda tamamlanması gerekiyor. Konu hakkında soru sormak isterseniz, bütün ürün ve hizmetler ile ilgili soruları 444 88 88 Fibabanka telefon bankacılığı üzerinden bankaya iletebilirsiniz. Hem de taksitli alışverişlerde size özel indirimlerden faydalanarak alışveriş yaparsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir