Ziraat Bankası Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası kredi kampanyalarından yararlandığınız zaman, ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız. Ödemelerinizi rahat bir şekilde yapar, gecikme faizi ödemekten kurtulursunuz. Kredi kullanmak isteyen kişilerin bankanın sunduğu belli şartları yerine getirmeleri ve evrakları tamamlamaları isteniyor. Gerekli koşulları sağlayan kişilerin talep ettikleri tutar anında hesaplarına yatıyor. Evlilikten eğitime, tatilden seyahate kadar pek çok alanda kredi kullanabilirsiniz!

Enpara kredi kartının özelliklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası’nda Hangi Kredi Kampanyaları Var?

Ziraat Bankası kredi kampanyası türleri müşterilerin yapacakları harcamalara özel olarak hazırlanmıştır. Bu kredi türleri arasında:

  • Tüketici avans kredisi,
  • İmar barışı kredisi,
  • Dijital kredi,
  • Eğitim kredisi,
  • Kredili mevduat hesabı,
  • Enerji verimliliği yönetim kredisi,
  • Taşıt kredisi,
  • Konut kredisi ve çok daha fazlası yer alıyor!

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası ile aracınızı siz seçin, finansmanı banka tarafından sağlansın. Dilerseniz sıfır dilerseniz de ikinci el araçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Hem de geri ödemelerini 60 aya varan vadelerle yapabilirsiniz. Kredi kullanacağınız araç en fazla 5 yaşında olabilir. Ayrıca araç rehninin teminat olarak alınması gerekir. Bireysel kredi kullanımlarında hayat sigortası ve kasko ürünlerinin kullanılması zorunludur.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası konut kredisi kampanyası ile hayallerinizdeki eve sahip olmak için daha fazla beklemeniz gerekmez! Hem de 180 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanabileceksiniz. Konut ekspertiz değeri üzerinden en çok yüzde 80 oranında kredi kullanabilirsiniz. Bankadan kredi kullanan kişilerin deprem sigortası ve hayat ile konut sigortası ürünlerinden faydalanmaları gerekmektedir. Tüketici kredisine başvuru yaparken başvuru formu, kimlik belgesi, kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi beyan edilmesi gerekmektedir. Eksik belge ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmadan reddedilir.

Ev ipotekli kredi veren bankalara yazımızdan bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan Genel İhtiyaçlarınız için Tüketici Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası tüketici kredisi kampanyası ile her türlü ihtiyacınızı karşılamak için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Dilediğiniz ödeme seçeneğini tercih ederek esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kredi kullanmak isteyen kişilerin şahsi ya da maddi teminat göstermeleri zorunludur. Bankanın internet şubesi, çağrı merkezi, web sitesi, şubeleri ve ATM’leri üzerinde başvuru yapabilirsiniz. 5 bin TL değerinde tüketici kredisi kullanmanız halinde, ayda ödemeniz gereken taksit tutarı 126 TL’dir. Yıllık maliyet oranı yüzde 19 olacaktır. Faiz oranı şu an yüzde 1,25 olsa da, başvuru yapmadan önce güncel oranın kaç olduğunu öğrenmenizde fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir